ANTIKOROZNÍ BARVY

reaktivní barva, přímo na rez

BEZ ODREZOVAČE
NA OČIŠTĚNÝ POVRCH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat dictum felis eu pede mollis pretium vulputate eleifend tellus.

  • ANTICOR PLUS přímo na rez

reaktivní antikorozní disperzní nátěr na zkorodovanou ocel. Obsahuje účinné antikorozní složky pro dlouhodobou pasivaci povrchu a účinnou antikorozní ochranu. Je určen pro přímé nanášení na korodovaný povrch, s kterým díky obsahu reaktivních aditiv chemicky reaguje. Přebytek aditiv nátěrového filmu poskytuje dlouhodobou ochranu natíraného povrchu.
Je určený k nátěrům ocelových konstrukcí, plechů a dílů jako základní reaktivní nátěr s pasivačním účinkem. Po vytvrzení je nátěr přetíratelný nejlépe disperzními, ale také rozpouštědlovými nátěrovými hmotami. Spotřeba 0,2 až 0,25 kg/m2 (pro dva nátěry).

Vyrábí se jako transparentní primer nebo v červenohnědém, hnědém, šedém a černém odstínu.

  • IMESTOL ANTICOR

disperzní základový nátěr na bázi akrylátových kopolymerů s obsahem antikorozních pigmentů a aditiv. Je určen nátěrům ocelových, hliníkových a jiných konstrukcí jako ochranný základní nátěr. IMESTOL ANTICOR se natírá dvakrát nebo stříká airless technologií tak, aby tloušťka vytvrzeného nátěru byla minimálně 100 μm. Pro vrchní nátěr se aplikuje IMESTOL COLOR. Nanáší se na očistěný, nekorodovaný povrch oceli. Má vysokou přilnavost a je elastický. Odstín červenohnědý. Spotřeba 0,2 až 0,25 kg/m2.