Mohu si u Vás objednat provedení celkové sanace domu?

Ano, provádíme komplexní dodávky sanačních prací od průzkumu přes návrh až k realizaci, případně i trvalý monitoring sanované stavby.

Jak připravit zdivo před injektáží ?

Důležité je rozmyslet správnou pozici clony oproti terénu a její návaznost na ostatní izolace. Samotné zdivo není nutné před injektáží krémem nijak připravovat.

Musíme se před injektáží vystěhovat z bytu?

Ne to většinou není nutné, i my provádíme řadu akcí „za provozu“. Jen je nutný přístup k injektované zdi, případně lokální zakrytí podlahy.

Chtěl bych injektáží odizolovat zeď ze smíšeného zdiva památkově chráněného objektu. Budou památkáři postup akceptovat?

Vzhledem k tomu, že se jedná o postup s minimálním dopadem na autenticitu zdiva, většina památkářů metodu připouští. Jsou ovšem výjimky a rovněž záleží na konkrétní situaci. Pro použití mluví řada faktorů – malé vrty, minimální zásah do zdiva, možnost injektovat bez porušení kamenných bloků – a také výborné výsledky z provedených aplikací.

Jaké jsou Vaše dodací lhůty?

Dodávky výrobků po ČR zajišťujeme do 2 až 4 dnů. Pro realizaci sanací zdiva je nutné sjednat termín individuálně. Zpravidla jsme schopni nastoupit cca do 2 týdnů.

Jak dlouho bude zeď vysychat?

Zpravidla déle než byste předpokládali. Ve zdivu je při 10% vlhkosti cca 160 až 200 l vody na 1 m³ zdiva. Než se po sanaci odpaří trvá několik měsíců až let. Proces vysychání je ale možné několika násobně urychlit ohřevem a řízeným vysoušením zdiva.

Pro informace o produktech a jejich vhodném použití volejte na
tel. +420 487 870 419
v době od 7:00 do 15:00

Máte-li problém s vlhkostí zdiva nebo nevíte jaký vhodný výrobek použít, rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím jednoduchý formulář a odešlete. Váš dotaz vyřídíme co nejrychleji.Vyberte prosím z jakého jste kraje abychom mohli zacílit Váš dotaz na vhodného technického poradce.


BarvyIzolaceSanace zdivaImpregnaceJiné

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.